Municipality budget office. Vytauto st. 12, LT-90123, Plungė
Phone: (8 448) 73 134, (8 448) 73 166. Fax. (8 448) 71 608. E-mail: savivaldybe@plunge.lt Data is collected and stored in the Register of Leagal Entities. Budget office code 188714469
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Lietuviškai
 
 
 Pradžia
Important information
 
Calendar of events
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
July
    2018     
 
 
Gyvenimas - tai bendravimas, naujos pažintys, kelionės...„Kuo daugiau gyvenu, tuo labiau įsitikinu, kad gyvenimas - tai bendravimas, santykiai, naujos pažintys, kelionės... Tai daro žmogų laimingą. Aš labai laiminga!”, - teigia italė mokytoja Monica Mazza.Tuo įsitikinęs ir gyvenimo džiaugsmu trykštantis Giuseppe Di Paolo, kitas grupės vadovas. Jiems pritaria ir tarptautinę mainų programą su Anconos ITE „D. Serrani“ mokykla iš Italijos koordinavusios Plungės „Saulės“ gimnazijos mokinių grupės vadovės Ligita Erminaitė ir Irena Norgėlienė. Lietuviai, Plungės ,,Saulės“ gimnazijos mokiniai, savaitę Italijoje praleido praeitų metų rugsėjo mėnesį, o šių metų birželio 3 - 9 dienomis savo naujus draugus sutiko čia, Plungėje. 

Mainų programos tikslą geriausiai atspindi jos pavadinimas - „Pažinkime vienas kitą ir savo aplinką!” Todėl viešnagės metu abiejų mokyklų mokiniai daug keliavo kartu po Lietuvą, pasakojo vieni kitiems apie savo šalį, mokyklą, šeimas, draugus, dalyvavo vakaronėse. Pirmiausia italams parodėme savo miestą, Žemaitijos nacionalinio parko lankytinas vietas, kaimo turizmo sodyboje „Iešnalė“ dainavome lietuviškas ir itališkas dainas, šokome tautinius šokius, vaišinome italus lietuviškais patiekalais. Kitą dieną žavėjomės Kuršių nerija ir Nidos miestu, aplankėme Palangą ir vakarojome HBH. Toliau maršrutas vedė į Kryžių kalną ir Dviračių muziejų Šiauliuose, vėliau aplankėme Klaipėdą, Smiltynėje esančius Delfinariumą ir Jūrų muziejų, dovanėlių italai ieškojo Klaipėdos „Akropolyje“. Paskutinę dieną aprodėme Rumšiškių liaudies buities muziejų, Kauno Prisikėlimo bažnyčią, Kauno pilį ir senamiestį, pietavome „Legendos“ užeigoje, o lauktuves svečiai pirko „Megoje“. Didžiausią įspūdį italams paliko mūsų šalies žaluma, švara ir draugiški žmonės. Smagu, kad keletas jų mokinių ir mokytojas Giuseppe žada sugrįžti čia dar kartą su šeima ir draugais.

Labai džiaugiamės mainų programos dalyviais ir tikime, kad įgyta patirtis skatins visus dar labiau bendrauti, susipažinti, keliauti ir būti labai laimingais žmonėmis. Nuoširdžiai norime padėkoti visiems mokinių tėveliams už pagalbą (moralinę ir materialinę), įgyvendinant mainų programą. Dėkingi esame ,,Saulės“ gimnazijos direktoriui Algimantui Budriui už supratimą ir geranoriškumą. Už finansinę paramą labai dėkojame Plungės savivaldybės Jaunimo reikalų tarybai ir mūsų geradariams - gerbiamiems Aidui Kėsui, Alfonsui Bieliauskui, Vygandui Ivanauskui, Mindaugui Bondauskiui, Egidijui Rapaliui, Agnei Šukienei, Alfredui Viniautui, Alvydui Norvidui, Antanui Matevičiui, Vytautui Mosteikai, Valentinai Radikienei ir Jurgitai Jocienei. Ačiū, kad mūsų mokiniams bei svečiams suteikėte daug laimingų akimirkų ir padėjote išgarsinti kraštą!

 


Programos koordinatorės Ligita Erminaitė ir Irena Norgėlienė


Dalintis
Facebook
comment
Name:
E-mail address:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
no comments
Back
 
© Plunges rajono savivaldybe. All rights reserved. Vytauto st. 12, LT-90123 Plungė. Write to us - savivaldybe@plunge.lt
Solution:IDAMAS