Municipality budget office. Vytauto st. 12, LT-90123, Plungė
Phone: (8 448) 73 134, (8 448) 73 166. Fax. (8 448) 71 608. E-mail: savivaldybe@plunge.lt Data is collected and stored in the Register of Leagal Entities. Budget office code 188714469
Į pradžią Svetainės žemelapis El.paštas
Spausdinti
Lietuviškai
 
 
 Pradžia
Important information
 
Calendar of events
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
October
    2018     
 
 
Studijas pradėjo pirmoji paramos fondo VOTATA studentė. Plungiškių fondas VOTATA skyrė vardinę stipendiją


Šį rugsėjį studijas pradėjo pirmoji paramos fondo VOTATA remiama studentė, kuriai skirta vardinė stipendija. Plungiškių rėmėjų dėka buvo surinkta didžioji dalis vardinei stipendijai reikalingos paramos. Nors dar trūksta lėšų visų metų stipendijai, tačiau fondo įkūrėja Vitalija Ročė tikisi, kad artimiausiu metu ir šios lėšos gerų plungiškių dėka pasieks paramos fondą.

Paramos fondo VOTATA tikslas – remti gerai besimokančius Plungės krašto pirmakursius iš mažesnes pajamas gaunančių šeimų, kurie studijuos aukštosiose mokyklose nemokamose studijų programose. Paramos fondo iniciatyvą remti Plungės krašto studentus pirmaisiais studijų metais palaiko ir Plungės rajono savivaldybė. „Sveikiname iniciatyvą ir džiaugiamės, kad plungiškiai dalijasi savo gerumu. Ši fondo įsteigta stipendija yra mūsų indėlis į ateitį ir mūsų plungiškių požiūrį į besimokančius jaunuolius, kurie mums rūpi,“ – teigia Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis.

Šiais metais vardinė VOTATA stipendija skirta Plungės „Saulės“ gimnazijos abiturientei Aurelijai Razgauskytei, kuri puikiais rezultatais baigė mokyklą ir įstojo į Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos verslo finansų programą. Mergina įstojo į nemokamą studijų vietą, o tai būtina sąlyga skiriant paramos fondo vardinę stipendiją. Pirmaisiais studijų metais nuo rugsėjo iki birželio plungiškei kas mėnesį bus skiriama 150 eurų stipendija.

Paramos fondo VOTATA įkūrėja Vitalija Ročė džiaugiasi, kad pavyko įgyvendinti užsibrėžtą minimalų šių metų tikslą - surinkti lėšas ir skirti bent vieną vardinę stipendiją. Nors didžioji dalis stipendijai reikalingos sumos surinkta, dar trūksta lėšų visų metų stipendijai. Fondo įkūrėja tikisi, kad ir šios lėšos bus paaukotos. „Tikiuosi, kad kasmet, palaikant plungiškiams,, pavyks pritraukti vis didesnį finansavimą ir skirti reikalingas stipendijas būsimiems Plungės krašto studentams,“ – teigia Vitalija.  

Pasak fondo įkūrėjos, specializuotas ir Plungės švietimui dedikuotas fondas leidžia susitelki į vieną konkrečią veiklą ir siekti kuo geresnių rezultatų, t. y. pritraukti kuo didesnę paramą ir skirti kuo daugiau vardinių stipendijų. Konkretumas taip pat aktualus rėmėjams, kurie nori žinoti, kam naudojama jų finansinė parama ir koks jos tikslas.

„Labai dėkoju jau esamiems fondo rėmėjams - plungiškiams, kurie savo finansiniu palaikymu prisidėjo prie vardinės stipendijos. Taip pat labai dėkoju ir jaunai Plungės įmonei „Infroarma“, kuri svariai prisidėjo prie vardinės stipendijos. Kviečiu visas Plungės krašto įmones prisidėti, kuriant mūsų krašto jaunimo ateitį,“- kviečia V.Ročė.

Įmonės turi galimybę savo paramą tiesiogiai skirti pasirinktam abiturientui, pavyzdžiui, savo įmonės darbuotojo vaikui arba tam tikros mokyklos abiturientui, kuriam reikalinga parama studijuoti. Visą paramos fondo VOTATA rėmėjų sąrašą rasite www.votata.lt/#remejai

Skirkite paramos fondui VOTATA 2 proc. paramą arba tiesioginę paramą pagal nurodytus rekvizitus:

Paramos gavėjas - Paramos fondas VOTATA
Paramos gavėjo kodas 304713406
Sąskaitos numeris LT674010051004169414
Bankas Luminor Bank, AB

 

Daugiau apie paramos fondą – www.votata.lt
Jūsų klausimai - el. p. votata.fondas@gmail.com arba tel.  8 620 86 070

  

Dalintis
Facebook
comment
Name:
E-mail address:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
no comments
Back
 
© Plunges rajono savivaldybe. All rights reserved. Vytauto st. 12, LT-90123 Plungė. Write to us - savivaldybe@plunge.lt
Solution:IDAMAS