Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Liepa
    2018     
 
 

 

Naujienos
Aiškinosi dėl nuovažų į sklypus ir prie kapinių planuojamą aikštelę

 

 

Rugsėjo 4 dieną Seimo nario Jono Varkalio kvietimu Plungės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos automobilių kelių direkcijos laikinai direktoriaus pavaduotojo pareigas einantis Eduardas Grinaveckas ir vyriausiasis patarėjas Vitalijus Andrejevas bei  UAB „Kelprojektas“ Klaipėdos skyriaus vadovė Inesa Čubarova ir projekto vadovas Vladas Dovydenko. Pokalbis iš Plungės rajono savivaldybės mero Audrius Klišonio kabineto persikėlė į rekonstruojamą pietinį miesto aplinkkelį bei rekonstruojamo kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė ruožą, prie naujųjų miesto kapinių, kad Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai galėtų savo akimis įvertinti vietos gyventojų pateiktus prašymus.

Pokalbis mero A. Klišonio kabinete su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais ir projektuotojais prasidėjo aptariant jau pradėtus ir dar tik projektuojamus kelių infrastruktūros gerinimo darbus Plungės savivaldybėje. Šiuo metu Plungės savivaldybėje kelininkai turi išties daug veiklos. Kalbėta, jog reikia susitaikyti, kad rekonstruojamuose keliuose laikinų nepatogumų patiria ir važiuotieji eismo dalyviai. Gauta nemažai užmiestyje, prie rekonstruojamų kelių, gyvenančių žmonių klausimų dėl galimybės įrengti nuovažas į privačius sklypus.

„Kelininkams darbo daug, o Savivaldybėje netyla skambučiai dėl pakitusių eismo sąlygų ir keliuose patiriamų nepatogumų, tačiau darbai rekonstruojamuose keliuose, panašu, jau įpusėjo, ir procesas juda į gerąją pusę“, – pastebėjo meras A. Klišonis.

Mero kabinete, pokalbyje dalyvaujant projektuotojams, buvo aptarti greta tvarkomo kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė gyvenančių žmonių patiriami nepatogumai. Prašyta, jog kelininkai rastų galimybių dažniau lyginti greideriu laikinai apvažiavimu tapusį kelią Truikiai–Babrungėnai. Taip pat domėtasi, kodėl vėluoja žvyrkelių asfaltavimo programos darbai.

Diskusija dėl papildomų nuovažų įrengimo persikėlė prie rekonstruojamo Mažeikiai–Plungė–Tauragė kelio. Prasidėjus šio kelio rekonstrukcijai,  į Seimo narį J.Varkalį kreipėsi žemės savininkai,  turintys sklypus ties kavine „Oazė“ ir miesto kapinėmis, kurie skundėsi, kad projekte nebuvo išspręsta, kaip iš pagrindinio kelio patekti į jų sklypus.

Kalbėta ir apie tai, kad projekto rengimo metu nebuvo atsižvelgta ir į Plungės miesto seniūnijos prašymą suformuoti nuovažą į Jovaišiškės kapines, prie kurių planuojama įrengti dar vieną aikštelę automobiliams. Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovų ir projektuotojų prašyta vietoje įvertinti susidariusią situaciją ir rasti tinkamiausius sprendimus.

Taip pat lankytasi ir rekonstruojamoje Žaltakalnio gatvėje, apie čia vykdomus darbus pasakojo bendrovės „Plungės Jonis“ direktorius Židrūnas Gelumbickis.Plungės rajono savivaldybės inf.

 


Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

  

  
   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS