Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
 
 

 

Skelbimai
Dėl tvarkos daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo aikštelėse

Atliekų tvarkymą Plungės rajone reglamentuoja Plungės rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklės, patvirtintos Plungės rajono savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimu Nr. T1-69.

Primename, kad daugiabučių namų komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės skirtos mišrioms komunalinėms atliekoms ir išrūšiuotoms antrinėms žaliavoms (popieriui, stiklui, plastikui) surinkti, bet jokiu būdu ne žaliosioms atliekoms, padangoms, statybinėms atliekoms ar didelių gabaritų buitinėms atliekoms.

Draudžiama palikti žaliąsias atliekas (šakos, lapai, žolė) gatvėse,  aikštėse ar prie komunalinių atliekų konteinerių. Draudžiama žaliąsias atliekas pilti į mišrių komunalinių atliekų ar antrinių žaliavų konteinerius. Teritorijų tvarkytojai privalo organizuoti žaliųjų atliekų išvežimą į kompostavimo aikštelę Jėrubaičių kaime prie sąvartyno.

Draudžiama naudotas padangas mesti į mišrių komunalinių atliekų, pakuotės, pakuotės atliekų ir antrinių žaliavų ar kitus šioms atliekoms neskirtus konteinerius ar palikti šalia jų.Padangų gamintojai ir  importuotojai privalo organizuoti padangų atliekų surinkimą iš padangų platinimo vietų, transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto paslaugas teikiančių įmonių ir šių atliekų perdavimą tokias atliekas turinčiam teisę tvarkyti atliekų tvarkytojui. Nesant galimybės perduoti naudotas padangas padangų platintojams, atliekų turėtojai naudotas padangas privalo pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Jėrubaičių kaime prie sąvartyno.

Fiziniai asmenys buityje susidarančias statybos ir griovimo atliekas gali nemokamai pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Jėrubaičių kaime prie sąvartyno.

Atliekų vežėjas organizuoja reguliarų didelių gabaritų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu ne rečiau kaip 2 kartus per metus, iš anksto informavęs atliekų turėtojus apie surinkimo vietą ir laiką. Kitu metu atliekų turėtojai didelių gabaritų atliekas turi patys pristatyti į didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę Jėrubaičių kaime prie sąvartyno.

Individualių valdų gyventojus prašome kaupti atliekas savo konteineriuose, o ne vežti į bendro naudojimo konteinerių aikšteles prie daugiabučių namų. Taip pat įspėjame sodininkus nevežti prie konteinerių šakų ir nupjautos žolės. Komunalinių atliekų surinkimo aikštelės bus stebimos viešosios tvarkos pareigūnų, o taip pat ir vaizdo registravimo priemonėmis.  Pažeidėjams bus taikomos administracinių nusižengimų kodekso 367 straipsnyje numatytos sankcijos už Savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimą:

1. Savivaldybių tarybų patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas užtraukia įspėjimą arba baudą nuo trisdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

2. Šio straipsnio 1 dalyje numatytas administracinis nusižengimas, padarytas pakartotinai, užtraukia baudą nuo vieno šimto keturiasdešimt iki šešių šimtų eurų.

 

Savivaldybės administracijos informacija

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 
   

 

 
 

 

 
 

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS