Rugpjūtis
    2017

Naujienos
Iš baidarių ir kanojų čempionato plungiškiai parsivežė devynis medalius

Rugpjūčio 5d. Šiauliuose,Talkšos ežere vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Varžybose sėkmingai pasirodė Plungės sporto ir rekreacijos centro irkluotojai iškovoję devynis medalius. Gerai sekėsi kanojininkui Mantui Gadeikiui iškovojusiam du sidabro medalius: vienviete 200m. distancijoje ir dviviete su porininku iš Panevėžio 500m. Vaikų grupėje 200m. distancijoje aukso medalį iškovojo kanojininkas Lukas Gudijus,o kartu su Edvinu Šakiniu dviviečių kanojų klasėje laimėjo laimėjo bronzą(500m.nuotolyje).200m. nuotolyje irkluodamas vienvietę kanoją Edvinas iškovojo sidabro medalį. Mergaičių grupėje Greta Gadeikytė laimėjo du medalius: vienviete baidare 200m. nuotolyje bronzos, o irkluodama dvivietę su komandos drauge Ugne Sabaliauskaite- sidabro. Sportininkus šioms varžyboms rengė treneriai Arvydas Vaitkus ir Edmundas Gelčinskas.