Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
 
 
 

 

Aktualijos
Nuo lapkričio iki sausio Savivaldybė laukia pasiūlymų dėl infrastruktūros tvarkymo jungtinės veiklos pagrindu

Rugsėjo 27 dieną Plungės rajono savivaldybės taryba nusprendė pakeisti Savivaldybės infrastruktūros plėtros Savivaldybės ir fizinių bei juridinių asmenų jungtinės veiklos pagrindu tvarkos aprašą.

Aprašas nustato fizinių ar juridinių asmenų, pageidaujančių skirti tikslinių lėšų siūlomiems Plungės rajono vietinės reikšmės kelių juostoje esantiems kelių statiniams, daugiaaukščių namų kiemams, įvažiavimams, šaligatviams, kelių ir gatvių apšvietimo sistemoms, vaikų žaidimų aikštelėms bei kitiems statiniams projektuoti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti) pasiūlymų teikimo, vertinimo ir pripažinimo tinkamais įgyvendinti tvarką.

Per metus tokiems darbams iš Savivaldybės biudžeto ar Kelių priežiūros ir plėtros dotacijos (programos) finansavimo lėšų įsipareigota skirti iki 300 000 eurų. Pareiškėjais gali būti fiziniai ar juridiniai asmenys, teikiantys pasiūlymus projektui įgyvendinti.

Nuo šiol Savivaldybė savo svetainėje (/) ir vietinėje spaudoje kasmet, ne vėliau kaip iki lapkričio 1 dienos, paskelbs kvietimą fiziniams ar juridiniams asmenims teikti pasiūlymus ateinantiems ataskaitiniams metams ir skirs lėšų vietinės reikšmės kelių juostoje esantiems objektams, daugiaaukščių namų kiemams, įvažiavimams, šaligatviams, kelių ir gatvių apšvietimo sistemoms, vaikų žaidimų aikštelėms bei kitiems statiniams projektuoti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), kuriuos įgyvendinus būtų pagerintos ir palengvintos eismo ir naudojimosi vietinės reikšmės keliais sąlygos.

Pasiūlymus pareiškėjai Savivaldybei gali teikti iki sausio 1 dienos tiesiogiai, paštu, faksu ar elektroniniu paštu elektroniniu dokumentu, pasirašytu elektroniniu parašu. Pasiūlyme turi būti nurodyti ir pridėti atitinkami dokumentai: kelių projekto aprašymas, kelių projekto įgyvendinimo vieta, tikslas, nauda, paaiškinantys, kokią įtaką projekto įgyvendinimas darys bendrai rajono susisiekimo infrastruktūrai, socialinei gerovei ir saugiam eismui vietinės reikšmės kelyje, preliminari kelių projekto vertė, siūlomas perduoti tikslinių lėšų dydis (eurais ir procentais nuo preliminarios viso projekto vertės su PVM). Iškilus specifiniams su pasiūlymo vertinimu susijusiems klausimams Savivaldybė gali prašyti pateikti papildomų dokumentų.

Įvertinusi pasiūlymus, komisija parengs išvadas dėl kiekvieno pasiūlymo pripažinimo tinkamu įgyvendinti. Jei keli pasiūlymai surinks vienodą įvertinimo balą, pirmenybė bus teikiama tiems pasiūlymams, kurių teigiama įtaka Plungės rajono susisiekimo infrastruktūrai yra didesnė. Jei ir šis kriterijus neleis nustatyti pirmumo teisės, pirmenybė bus teikiama tam pasiūlymui, kuris buvo pateiktas anksčiau.

Daugiaaukščių namų kiemams, įvažiavimams, šaligatviams, kelių ir gatvių apšvietimo sistemoms, vaikų žaidimų aikštelėms bei kitiems statiniams (sklypai suformuoti, išnuomoti ar išpirkti daugiabučių namų bendrijų), Savivaldybė biudžeto lėšomis numatė prisidėti iki 40 procentų darbų vertės dokumentais pagrįstoms išlaidoms padengti, bet ne daugiau kaip 40 000 Eur.

Savivaldybės finansinė parama daugiaaukščių daugiabučių namų kiemuose pravažiavimams į greta esančius daugiaaukščių kiemus, šaligatviams, kelių ir gatvių apšvietimo sistemoms, esantiems valstybinėje žemėje (bendro naudojimo, servitutiniai, priklausantys suformuotiems sklypams prie daugiabučių namų) skiriama iki 50 procentų jo darbų vertės  dokumentais pagrįstoms išlaidoms padengti, bet ne daugiau kaip 50 000 Eur.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

          
     

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS