Gegužė
    2018

Naujienos
Plungiškiai orientacininkai – Lietuvos vicečempionai

Savaitgalį Kaune dvi dienas vyko Lietuvos  orientavimosi sporto čempionatas bėgte (sprinto estafetės), kuriame savo jėgas išbandė ir plungiškiai orientacininkai. Namo mūsiškiai grįžo ne tuščiomis: Jolita Domarkienė, Raimondas Laurinaitis ir Paulius Kudriavcevas,

dalyvavę mišrios estafetės trasoje, tapo Lietuvos vicečempionais!

Antrąją vietą užėmę Plungės sportininkai sidabro spalvos medalius pelnė MIX35 grupėje. Įdomu tai, kad R. Laurinaitis ir P. Kudriavcevas bėgo su juos į orientavimosi sportą atvedusia ir išugdžiusia trenere J. Domarkiene. Beje, ji prizinę – trečiąją– vietą užėmė ir asmeninėje įskaitoje, M45 grupėje.

Savaitgalis sėkmingas buvo dar vienam „Versmės“ klubo nariui – Andriui Preibiui. Vilniuje gyvenantis plungiškis šeštadienį  Plateliuose varžėsi bėgdamas gamtos takais, mat čia vyko varžybos  „Laukinis trail – Plateliai“. Miškingą 30 kilometrų trasą A. Preibys savo grupėje įveikė per 2 val. ir 15 min.,  apdovanojant laimėtojus jis lipo ant trečiojo garbės pakilos laiptelio.