Liepa
    2018

Naujienos
Plungės lengvaatlečiai iškovojo 4 medalius

Rugsėjo 22 d. Gargždų miesto centriniame stadione vyko Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos vaikų pirmenybės. Jose dalyvavo jaunieji Plungės sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai, treniruojami Mariaus Rudžio.

Šiose varžybose geriausiai sekėsi Matui Paplauskui, kuris disko metimo rungtyje pasiekė asmeninį rekordą - 30,78 m -  ir tapo nugalėtoju. O rutulio stūmimo rungtyje su 10,19 m rezultatu užėmė II vietą. 60 m bėgimo rungtyje, nuotolį įveikęs per 8,91 s,  antrą vietą užėmė Mantas Petrauskis. Toje pačioje rungtyje tarp mergaičių, įveikusi nuotolį per 8,78 s, trečią vietą užėmė Martyna Jankauskytė.

Matas Paplauskis ant pirmosios vietos pakylos Matas Paplauskis ant antrosios vietos pakylos
Martyna Jankauskytė ant trečiosios vietos pakylos Mantas Petrauskis ant antrosios vietos pakylos