Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Kovas
    2018     
 
 

 

Naujienos
Prasideda naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

  Gamintojų ir importuotojų asociacijos, VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ kartu su Savivaldybe organizuojamas aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau šeštus metus kviečia gyventojus saugoti savo aplinką. Šiuo projektu siekiama, kad elektronikos, nešiojamų baterijų, autoservisų atliekos nebūtų šalinamos su kitomis atliekomis, sumažėtų aplinkos tarša ir kt.

  Švietimo įstaigose jau prasidėjo naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas. Už išrūšiuotas ir priduotas atliekas mokyklos, kaip ir kiekvienais metais, gaus taškus, kuriuos iškeis į įvairias prekes ar paslaugas. Rūšiuoti skatinančiame projekte dabar jau dalyvauja 1,4 tūkst. švietimo įstaigų visoje Lietuvoje. Nuo projekto pradžios iš švietimo įstaigų surinkta daugiau negu 1 511 t elektros ir elektroninės įrangos atliekų bei virš 59 t baterijų atliekų.

Projekto "Mes rūšiuojam" akimirkos 2016 m. Plungės rajono Platelių gimnazijoje

  Šiemet mokiniai papildomai kviečiami dalyvauti piešinių konkurse ir piešti pagal raktažodžius – „Mes rūšiuojam / elektronika / baterijos“. Piešinyje turi atsiskleisti visi raktažodžiai. Piešinius reikia siųsti skaitmenine forma (t. y. nuotrauką arba skenuotą kopiją) elektroniniu paštu info@mesrusiuojam.lt arba piešinio originalą adresu: Fabijoniškių g. 96, LT-07100 Vilnius, Lietuva. Papildomo piešinių konkurso dalyviai turės galimybę laimėti Molten krepšinio kamuolius.

  Taip pat visos norinčios įmonės gali dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam įmonėje“- rinkti elektronikos bei baterijų atliekas ir kaupti taškus, o elektriniais įrankiais prekiaujančios, juos remontuojančios ar nuomojančios įmonės gali dalyvauti projekte „Mes rūšiuojam įrankius“, kurio metu superkami seni nebenaudojami elektriniai įrankiai.

  Aktyvūs, veiklūs bendruomenių gyventojai kviečiami tapti „Mes rūšiuojam“ ambasadoriais ir suvienydami bendruomenę rinkti elektronikos, buitinės technikos, baterijų atliekas, o už sukauptus taškus įsigyti bendruomenei ir ambasadoriui reikalingų prekių ir (ar) paslaugų. Taip pat iš legaliai savo veiklą vykdančių automobilių ardytojų, dalyvaujančių projekte „Mes rūšiuojam automobilių atliekas“, bus nemokamai išvežamos neigiamą rinkos vertę turinčios atliekos, o projekto „Mes rūšiuojam autoservise“ metu transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdantys asmenys informuojami apie tinkamą alyvų, vidaus degimo variklių degalų, tepalų, oro filtrų, automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekų sutvarkymą, pridavimo galimybes, taip pat geriausiomis sąlygomis surenkamos autoservisų atliekos.

Visa informacija apie projektą „Mes rūšiuojam“ ir skirtingas jo dalis – projekto internetinėje svetainėje www.mesrusiuojam.lt.   

 

Plungės rajono savivaldybės informacija

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 
   

 

 
 

 

 
 

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS