Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
Aktualijos
Prezidentūros kancleris daugiavaikei mamai atvežė medalį

 

Kai prieš pat Motinos dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė dideliam būriui Lietuvos daugiavaikių motinų teikė valstybinius apdovanojimus, 88-erių metų šį balandį sulaukusi rėžgališkė Stasė Ruginienė važiuoti į Vilnių nesiryžo, todėl gegužės 10 dieną Prezidentūros atstovai į Platelių seniūniją atvyko patys.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį Prezidentės vardu prie aštuonis vaikus išauginusios S. Ruginienės krūtinės prisegė Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ir Prezidentūros personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė. Daugiavaikei mamai perduota ir asmeninė Prezidentės dovana.

Priimti apdovanojimo iš Prezidentūros atstovų rankų S. Ruginienę atlydėjo dukra Vilma, marti Rūta, dukterėčia Diana. Per Motinos dieną ar kitomis progomis jos namuose susirenka didelis būrys artimųjų: Platelių seniūnijos gyventoja ne tik išaugino 8 vaikus, bet ir sulaukė 16 anūkų ir 19 proanūkių, sakė, kad ir 20-asis proanūkis jau pakeliui.

Prezidentūros kancleris G. Krasauskas daugiavaikei mamai nuoširdžiai linkėjo sveikatos, artimųjų šilumos, sulaukti šimto metų. Už darnią šeimą, dorai išauklėtus vaikus S. Ruginienei padėką skyrė Plungės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Kerpauskas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Genovaitė Vasylienė.

Be rūpesčių gyventi vaikų, anūkų, proanūkių apsuptyje S. Ruginienei linkėjo ir Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė bei seniūnijos socialinė darbuotoja Liuda Jakštienė. Tokia šventė Platelių seniūnijos pastate, kai apdovanoti daugiavaikės mamos atvyksta Prezidentūros atstovai, vyko pirmą kartą, nors garbingu ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu jau apdovanotos penkios Platelių seniūnijos teritorijoje gyvenančios daugiavaikės mamos.

„Kandidačių šiam garbingam apdovanojimui dar turim“, – patikino susirinkusiuosius Platelių seniūnijos socialinė darbuotoja L. Jakštienė.

Šventinę nuotaiką per jaukią apdovanojimo ceremoniją sukūrė Platelių gimnazijos mokinukų, vadovaujamų mokytojos Dianos Paulauskienės, programėlė.

Po apdovanojimo trumpam susėdus prie arbatos puodelio S. Ruginienė, suvaldžiusi jaudulį, padėkojo už jai parodytą dėmesį. Dukra Vilma pažymėjo, kad jai, jos broliams ir sesėms mama yra pats geriausias ir pats svarbiausias žmogus pasaulyje.

Prezidentūros kancleris minėjo, kad kasmet Prezidentė už motinystę garbingą valstybės apdovanojimą skiria 45-50 pavyzdingai penkis ir daugiau vaikų išauginusioms mamoms. Dėl savo amžiaus ar sveikatos ne visos atvyksta į Vilnių, todėl Prezidento kanceliarijos darbuotojai su apdovanojimais vyksta patys.

„Tačiau taip jau susiklostė, kad į Plungės savivaldybę ta intencija atvykstame nedažnai“, – pastebėjo G. Krasauskas ir G. Urbonienė, pagyrę rajono gyventojus už gražiai tvarkomas sodybas, namų ūkius.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
 

 

 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS