Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
 

 

Skelbimai
Plungės rajono savivaldybės administracija organizuoja konkursą Stalgėnų seniūnijos socialinio darbuotojo (0,5 etato) pareigoms užimti (terminuota darbo sutartis (vaiko priežiūros atostogų metu)

           Plungės rajono savivaldybės administracija organizuoja konkursą Stalgėnų seniūnijos socialinio darbuotojo (0,5 etato) pareigoms užimti (terminuota darbo sutartis (vaiko priežiūros atostogų metu).

           Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas – 5,4.
           Pareigybės paskirtis: organizuoti ir vykdyti socialinų darbą su socialinės rizikos šeimomis, ugdyti, atkurti ir palaikyti asmens gebėjimus savarankiškai spręsti jam ar jo šeimai iškylančias socialines problemas, inicijuoti pokyčius asmeniniame ir šeimos socialiniame gyvenime, tam panaudojant paties asmens, jo šeimos galimybes bei bendruomenės išteklius, gerinti asmenų, socialinės rizikos šeimų bei juose augančių vaikų ir kitų socialinių grupių, bendruomenių socialinį gyvenimą, mažinant jų socialinę atskirtį ir skatinant jų socialinę integraciją į visuomenę,  planuoti ir vykdyti prevencines ir intervencines priemones, siektiant užkirsti kelią galimoms asmens, šeimos ar bendruomenės socialinėms problemoms atsirasti.

            Specialieji reikalavimai

            Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:

            Turėti aukštąjį socialinio darbo ar jam prilygintą išsilavinimą.

            Turėti teorinių socialinio darbo žinių apie Lietuvos socialinės apsaugos sistemą, socialinės apsaugos sritį reglamentuojančius teisės aktus, žmogaus teises, Europos Sąjungos šalių socialinės paramos sistemas.

            Gebėti tiksliai  realiai vertinti socialinės rizikos šeimos  (žmogaus) socialinę situaciją, veiksmingai bendrauti su asmeniu ir jo aplinka, efektyviai panaudoti žmogiškuosius, finansinius bei kitus galimus išteklius,  organizuoti komandinį socialinį darbą ir teikti socialinės priežiūros paslaugas  

             Atsižvelgti į  socialinės rizikos šeimos individualumą, vadovautis jo poreikiais ir parinkti tokius socialinio darbo metodus bei socialines paslaugas, kurios geriausiai tiktų spręsti konkrečias kliento, jo šeimos ar bendruomenės socialines problemas ir geriausiai atitiktų jų interesus, sudaryti veiksmų planus.

   Būti susipažinusiam su asmenybės psichologija ir šeimos konsultavimo pagrindais.

            Gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti raštvedybos taisykles, mokėti jas taikyti praktiškai, mokėti dirbti kompiuteriu.

            Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą, mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, rengti išvadas ir pasiūlymus.

  Laikytis socialinio darbuotojo kompetencijos sritį reglamentuojančių norminių aktų,
profesinės etikos reikalavimų, tobulinti specialiąsias žinias, kelti kvalifikaciją.

 

            Paskutinė dokumentų pateikimo data 2019 m. liepos 17 d.

 

          Asmenys, norėdami dalyvauti konkurse, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (toliau – Sistema) adresu www.testavimas.vtd.lt privalo pateikti:

          1. prašymą leisti dalyvauti konkurse, kuriame nurodomas asmens kodas, sutikimas tvarkyti asmens duomenis, kurie naudojami identifikuoti asmenį Sistemoje ir statistikos tikslais, ir elektroninio pašto adresas;
          2. Sistemoje nurodytos formos gyvenimo aprašymą;
          3. nepriekaištingos reputacijos reikalavimų atitikties deklaraciją (toliau – deklaracija).

                DOKUMENTAI PILDOMI IR TEIKIAMI TIK PER SISTEMĄ!

                Informacija teikiama:

                Vytauto g. 12, Plungės m., tel. (8 448) 73126, el.p. ilona.meskauskiene@plunge.lt.

 

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS