Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
 

 

Aktualijos
Plungės garbės piliečiui S. Domarkui ir K. Domarkienei – sveikinimai gimtadienių proga

 

 

 

Šį pavasarį, balandį, Plungės garbės pilietis Stanislovas Domarkas šventė jubiliejinio gimtadienio sukaktį, o po mėnesio gražią asmeninę sukaktį paminėjo ir jo sutuoktinė Kristina Domarkienė. Gegužės 27 dieną Savivaldybėje šią Plungėje ir visoje Lietuvoje gerbiamą porą pasveikino meras Audrius Klišonis. Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio linkėjimus ir padėkos raštą perdavė Seimo narys Jonas Varkalys bei jo padėjėjas Algirdas Pečiulis.

Meras A. Klišonis pripažino jau turėjęs galimybę pasveikinti S. Domarką jubiliejaus proga, todėl labai džiaugėsi galėdamas pasveikinti ir gimtadienį šventusią K. Domarkienę.

„Visada malonu jus matyti Plungėje, priimti Savivaldybėje, labai žavi jūsų gyvenimo branda, mokėjimas džiaugtis, taip pat – ir žemaitiškas gerbiamo Stasio humoro jausmas“, – sveikindamas sukaktuvininkus kalbėjo meras A. Klišonis.

Seimo narys J. Varkalys prisiminė, kaip S.Domarkui buvo suteiktas Plungės garbės piliečio vardas, ir kaip iniciatyvus maestro, apžiūrėjęs Mykolo Oginskio dvaro žirgyną, teigiamai įvertino šio pastato akustiką ir pasiūlė būtent čia rengti tarptautinius Mykolo Oginskio festivalius, kurie į Plungę kasmet sutraukia tūkstančius klasikinės muzikos gerbėjų. Tradicija tęsiama, festivalyje savo programas jau atliko ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių simfoniniai orkestrai, geriausi Lietuvos atlikėjai. Pradėjus rengti festivalius K. Domarkienei  buvo patikėta suburti M.Oginskio festivalio jaunimo simfoninį orkestrą. Sukvietusi Plungės ir aplinkinių miestelių jaunimą ji kelias dienas repetuodavo su jaunaisiais stygininkais, o po to jie grieždavo festivalio žiūrovams.

J. Varkalys perdavė K. ir S. Domarkams Seimo Pirmininko V. Pranckiečio sveikinimą ir padėką už sukurtas muzikos šventes, tapusias etalonu Lietuvos kultūroje. „Tegul vienijanti Mykolo Oginskio festivalio dvasia visada įkvepia Jūsų kūrybą ir gyvenimą. Dėkoju, kad dalydamiesi savo talentu turtinate mūsų visuomenę“, – sakoma Seimo Pirmininko padėkoje.

S. Domarkas kukliai pripažino, kad tarptautinis Mykolo Oginskio festivalis Plungėje buvęs ne tiek jo, kiek kito Plungės garbės piliečio šviesaus atminimo Bronislovo Lubio nuopelnas, ir nuoširdžiai apsidžiaugė sužinojęs, kad Plungės savivaldybė gavo lėšų dvaro žirgyno stogui remontuoti. Naudodamasis proga meras A. Klišonis papasakojo, kad žirgyno pastatą planuojama tvarkyti etapais, o patalpas pritaikyti kultūros ir sporto poreikiams.

Plungės garbės pilietis S. Domarkas pastebėjo, jog pastaruoju metu Plungėje vyksta daug statybų. „Jūsų teisybė, šiuo metu daug ką griaunam ir statom, griaunam – ir statom. Dėl tų statybų ir Plungės miesto šventės pagrindiniai koncertai vyks kitoje erdvėje, ir dalis tarptautinio Mykolo Oginskio festivalio koncertų numatyta nebe žirgyno salėje, o Plungės švento Jono Krikštytojo bažnyčioje, kurioje telpa nė kiek ne mažiau žmonių“, – kalbėjo meras.

Gimta tarme S. Domarkas padėkojo Plungės savivaldybės vadovams, kad nepamiršta jo ir brolio Juozo, taip pat Plungės garbės piliečio, pakviesti į savivaldai ir jos žmonėms svarbius renginius, taip pat padėkojo už jam ir poniai Kristinai parodytą dėmesį ir sveikinimus gimtadienio proga.

„Jei Mefistofelis ateitų ir kaip Faustui sugrąžintų jaunystę, eičiau tuo pačiu keliu, bet stengčiausi padaryti daugiau, geriau, profesionaliau, ryškiau, su didesne energija ir užsidegimu, – sakė jubiliejų atšventęs S. Domarkas. – Svarbiausia, kad sveikas ir normalaus proto sulaukiau 80-mečio. Tuo džiaugiuosi ir esu dėkingas savo gyvenimo pakeleiviams“.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.


Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS