2020

Naujienos
Plungės jaunių šachmatų maratono antrasis etapas

Kovo 1 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ įvyko antrasis jaunių šachmatų maratono etapas (2003 metais gimusiųjų ir jaunesnių). Jame dalyvavo 48 jaunieji šachmatininkai iš Klaipėdos, Šiaulių, Gargždų, Telšių ir Plungės.

Varžybos buvo vykdomos šveicariškąja 7 ratų sistema. Nugalėtoju tapo Matas Povilaitis iš Šiaulių.  Antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užėmė plungiškis Ugnius Žalimas, tačiau jis apdovanotas pirmos vietos apdovanojimais jaunučių grupėje. Antras tarp jaunučių – plungiškis Matas Praspaliauskas. Merginų grupės apdovanojimus pelnė plungiškės: pirma vieta – Gabija Meškauskaitė, antra – Barbora Gedvilaitė, trečia – Agota Kontrimaitė.

Nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais.