Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Aktuali informacija
Prisijungimas gyventojams

 
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gruodis
    2021     
 
 

 

Aktualijos
Plungiški, ar jau matei rekonstruotą Telšių gatvę?

Savivaldybės administracijos vadovų, skyrių vedėjų ir specialistų kasdienis darbas vyksta ne tik šiltuose kabinetuose – šiandien kelias valandas tikrinti Plungės miesto Telšių gatvėje atlikti darbai.
 
Minėtoje gatvėje jau galite išvysti ženklius pokyčius: nutiesta nauja asfalto danga, pėsčiųjų ir dviračių takai, įrengtas apšvietimas, automobilių stovėjimo vietos, pėsčiųjų perėjos, poilsio vietos (suoliukai ir šiukšliadėžės), rekonstruoti lietaus nuotekų tinklai, atlikti kiti darbai. Rangos darbus atlieka UAB „Plungės Lagūna“ ir AB „Eurovia Lietuva“, siekiant užtikrinti darbų kokybę, reguliariai vykdoma objekto apžiūra.
 
Šiandieną atliktus darbus tikrino Administracijos direktorius Mindaugas Kaunas, jo pavaduotojas Mantas Česnauskas, Vietos ūkio skyriaus vedėjas Arvydas Liutika bei kiti Administracijos darbuotojai. Apžiūroje taip pat dalyvavo techninės priežiūros, projektuotojo ir rangovo atstovai.
 
 
Per kelias valandas detaliai apžiūrėta kiekviena atliktų darbų detalė, nustatyta nemažai trūkumų: nešviečia dalis šviestuvų, iš dalies namų kiemų išvestas vanduo bėga ant šaligatvių, ne visur tinkamai paklotos trinkelės, kai kuriose vietose neįrengtas naujai paklotų trinkelių suvedimas su senomis trinkelėmis, tobulintinas elektros kabelių įrengimas ir kt.
Rangovas įpareigotas ištaisyti nustatytus trūkumus.
 
Daugiausia pastabų atliktų darbų kokybei turėjęs Savivaldybės administracijos vadovas Mindaugas Kaunas pabrėžia, kad reiklumas, atidumas ir kontrolė reikalingi siekiant tinkamai pabaigti projektą – darbų rezultatas visuomenei tarnaus ne vienerius ir ne penkerius metus.
 
Minėtas rangovas rekonstruoja ne tik Telšių gatvės atkarpą – tuo pačiu projektu darbai atlikti ir Laisvės, Rietavo ir Minijos gatvių atkarpose. Rietavo gatvės rekonstrukcijos metu įrengtos dvi žiedinės sankryžos, dar viena žiedinė sankryža įrengta Telšių g./Laisvės g. Minėtose gatvėse taip pat atlikti kiti darbai.
 
Nuotraukose - Telšių gatvėje atliktų darbų apžiūra.
 
 
Plungės r. savivaldybės administracijos inf. 
Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS