Biudžetinė įstaiga. Vytauto g. 12, LT-90123, Plungė
Tel. (8 448) 73 166. Faks. (8 448) 71 608. El. p. savivaldybe@plunge.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Įmonės kodas 188714469
Spausdinti
English
 
 
 Pradžia
Prisijungimas gyventojams

Aktualijos
Pradedamas įgyvendinti projektas „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Plungės rajone“

Plungės rajono savivaldybės administracija ir Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Bendruomeninių apgyvendinimo bei užimtumo paslaugų asmenims su proto ir psichikos negalia plėtra Plungės rajone“ finansavimo ir administravimo sutartį. Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų Investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“, įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V-427 „Institucinės globos pertvarka“ .

Projekto biudžetas – 1 672 389,36 Eur.

Pojekto tikslas – sukurti sąlygas veiksmingam ir tvariam perėjimui nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų, kurios skatintų paslaugos gavėjų savarankiškumą ir visapusišką dalyvavimą bendruomenėje.

Projekto vykdymo metu Plungėje bus rekonstruotas vienas pastatas (Birutės g. 6) ir pastatyti dveji nauji grupinio gyvenimo namai (Mendeno g. 2J ir Rasytės g. 6), bus rekonstruotos ir socialinių dirbtuvių bei užimtumo centro veiklai pritaikytos patalpos, esančios Vytauto g. 29. Bus įsigyti reikiami baldai ir įranga.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

 

 

Dalintis
Facebook
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų nėra
Atgal
 

 

  

 

 

   

 

© Plungės rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Vytauto g. 12, LT-90123 Plungė. Rašykite mums - savivaldybe@plunge.lt
Sprendimas:IDAMAS