„Žiemos taurė 2025“ orientavimosi sporto varžybos: rezultatai ir nugalėtojai

2025-02-27

Vasario 25 d. baigėsi Plungėje ir aplinkiniuose miestuose sėkmingai įvykdytos jau kasmetinėmis tapusios uždarų patalpų orientavimosi sporto varžybos „Žiemos taurė 2025“. Šias varžybas žiemos metu organizuoja Plungės sporto ir rekreacijos centro trenerė Jolita Domarkienė, o pagrindiniais partneriais tapo Plungės orientavimosi sporto klubas „Versmė” ir Telšių orientavimosi sporto klubas „Telšiai“.

Varžybose, kurios vyko penkiais etapais Plungėje, Alsėdžiuose, Telšiuose ir Žemaičių Kalvarijoje, dalyvavo apie 90 sportininkų, atstovaujančių įvairioms amžiaus grupėms. Po paskutiniojo etapo Alsėdžiuose buvo apdovanoti geriausi kiekvienos amžiaus grupės dalyviai.

Rezultatai pagal amžiaus grupes:

Plungės sporto ir rekreacijos centro orientacininkus treniruoja Jolita Domarkienė ir Danutė Zaleskienė. Organizatoriai dėkoja visiems dalyviams ir tikisi susitikti „Žiemos taurė 2026“ varžybose!

Plungės SRC informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
X